تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
ثبت
x

یا

حقایقی درباره برند جهانی مینیسو

حقایقی درباره برند جهانی مینیسو

  سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

چین به عنوان سرزمین کپی آشکار و کیفیت مشکوک شناخته شده است. اگر چه کپی با  تغییراتی همراه است. کپی برداری از مارک های خارجی، راه سریع برای پیشرفت است. به همین دلیل است که حتی  چینی ها نمی خواهند به محصولات خود بها دهند.

اجازه دهید نگاهی به Miniso کپی، نام تجاری که ادعای  ژاپنی،ولی در واقع  چینی است بیندازیم. لوگوی آنها شبیه Uniqlo است. با جعبه قرمز ساده، با فونت مشابه. با این حال Miniso یک دسته کوچک را اضافه کرده است  تا آن را شبیه به کیف دستی کند. این کار از برندی که خود را ژاپنی می نامد عجیب است.

Miniso Logo

Uni Qlo Logo

Daiso Japan Logo

Miniso Trade Marked Logo

این خرده فروش بیش از 1600 فروشگاه دارد و رشد چشمگیری داشته است. و در حال حاضر به هنگ کنگ، استرالیا، مغولستان، سنگاپور، دبی، مالزی، ویتنام و بسیاری دیگر گسترش یافته است. نام تجاری خود را به عنوان ژاپنی، با یک تیم طراحی بین المللی معرفی می کند. واقعیت این است که تمام محصولات Miniso برچسب خصوصی هستند. این بدان معنی است که کالاها از کارخانه های چینی تهیه می شوند و بسته بندی و برچسب ها تغییر می کنند تا نام تجاری Miniso را بازتاب دهند. آنها هیچ محصولی ندارند که توسط خودشان طراحی شده باشند. کارکنان لباس های شسته و رفته با نشان های نام ساده دارند.برچسب  ادعا می کند که در ژاپن طراحی شده است با یک جستجوی سریع قادر به پیدا کردن دقیق همان محصول در Aliexpress، چینی Alibaba، و همچنین  در eBay هستید.

آنچه که Miniso انجام داده است، بسیاری از شرکت های چینی انجام می دهند. آنها مایل به ایجاد یک حاشیه سود پایین در یک بخش هستند. بر این باورند که طراحی ژاپنی در سطح جهانی مورد اعتماد است. مارک هایی مانند Muji و Uniqlo مارک های فوق العاده ای هستند و محصولاتی عالی ارائه می دهند. طرح فروشگاه های آنها و انتخاب محصول حرفه ای است.

 Miniso موفق به کپی کردن هر چه زیباتر از این دو برند  شده است، به مصرف کنندگان آنچه را که آنها می خواهند در قیمت بسیار پایین می دهد . آنها این محصولات را به سادگی سازماندهی کرده اند و افرادی را انتخاب کرده اند که به خریدارانشان (به ویژه زنان)عرضه میکنند.

شايد نوآورانه ترین مدل کسب و کاری که  Miniso دارد،  آنها دائما موجودی محصول را تغییر می دهند. مشتریان همیشه دوباره به دیدن آنچه که جدید است باز میگردند. آنها به سرعت تجزیه و تحلیل می کنند که چه چیزی فروش می کند و چه چیزی نمی کند. از هر سانت از فروشگاه های خرده فروشی خود استفاده بهینه میکنند. این زنجیره تأمین سریع، که به طور مستقیم با کارخانه ها مرتبط است، به آنها توانایی نوآوری در رقابت را داده است.  اما با این حال خیلی از بسته بندی به نظر می رسد که از کارخانه یکسان آمده است و آنها فقط نام های تجاری را تغییر دادند. 

مطمئنا مثل همه چیز در چین، اگر کسی در کسب و کار خود موفق شود، باقی برند ها از او کپی میکنند . این لیست را بررسی کنید تا متوجه منظور من شوید.

DaheSo :این  خنده دارترین کپی  است که می توان پیدا کنیم. آنها همه چیز را از نام، لوگو و وب سایت کپی کرده اند. بهترین کار برای اینکه  مشتری اشتباه بگیرد.

Untitled 2
DAHE SO

Mumuso:به نظر می رسد Mumuso از همه کپی کار ها بهتر است، و تمرکز برند رو  نام تجاری کره ای است. وب سایت در یک نظر  بسیار حرفه ای تر است. اگر چه جستجوی علامت تجاری نشان می دهد که Miniso این نام تجاری را در بسیاری از کشورها ثبت کرده است.من بعضی از توصیفات کره ای در پشت محصول موموسو خوانده ام و قطعا می توانم بگویم که واقعا افتضاح هستند. دستور زبان بسیار اشتباه و غلط است، حتی فونت کره ای که در لوگو"무궁 생활"  است فونت کره ای که خود چینی ها ساخته اند که هیچ کدام در کره استفاده نمی شود.

mumuso featured

 


Domesky: این بار مالزیایی  ها از برند های چینی که از  ژاپنی ها کپی کرده اند  را کپی می کنند.ممکن است گیج کننده باشد زیرا ریشه های واقعی آن، فروشگاه به نظر می رسد مانند نسخه ای با کیفیت باشد.

domesky logo desktop19Apr2017114316

XiMi So , XiMi vogue: به نظر می رسد یک نسخه ضعیف از یک کپی است. لوگو و نام تقریبا دقیقا همانند Miniso است.
ximiso korean bb cream 1467029709 06e41ff7logogogog

YuBiSo: یکی ازکپی های  دقیق Miniso است، شکست مطلق نوآوری در هر بخش. دقیقا همان طرح فروشگاه و تقریبا همان محصولات مشابه.

UNYSO:نسخه دیگری از Miniso، اما این بار با ادعا  کره ای.  جالب است که کپی از  Chatswood، سیدنی استرالیا است.
و...

احتمالا کپی Miniso بیشتر از این لیست هست. این واقعیت از تعداد کپی ، ثابت می کند که این نام تجاری محبوب است. واقعیت این است که Miniso یک نام تجاری فوق العاده است و اگر چه برخی از ایده هایی از ژاپن را کپی کرده اند. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی است. آنها موفق به پیدا کردن اسم و رسم بین دو برند  Daiso و Muji شده اند.ولی در واقع محصولات مراقبت از پوست آن را باید با احتیاط استفاده کرد.زیرا هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

 

 

کلیک: 11215 بار - بروزرسانی در سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398
سحر نیک سیرت

در زمینه مراقبت از پوست فعالیت می کنم و تلاشم برای فراهم کردن اطلاعاتی به روز در رابطه با مراقبت از پوست و مو میباشد.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (3)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

با توجه به این اطلاعات miniso یک محصول چینی هست که ادعا میکنه یه برندِ ژاپنی هست؟منبع این مقاله کجاست تجربه شخصی خودتون هست؟من قصد خرید از این محصولات رو داشتم و مشتریان این محصول بنظر خیلی راضی هستن.لطفا پاسخ بدین♡

سحر نیک سیرت مدیر ویراستار    Sky
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

من در مورد این موضوع تحقیقات زیادی کردم و از منابع مختلف و برای نوشتن این مقاله از چینی ها و کره ای ها کمک گرفتم. به جز یک سری محصولات مثل وسایل برقی و نساجی ، لوازم مراقبت از پوست این برند اصلا توصیه نمیشود.

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

یعنی تمام این محصولاتی که داره فروش میره تقلبی هست ؟

محصولات ویژه