تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
ثبت
x

یا

پنجمین مرحله روتین کره ای 

downloadروتین سرم و آمپول:
ایا شما هم فکر میکنید سرم و امپول عملکرد مشابه دارند؟
در جواب باید گفت خیر امپول ها از ترکیبات قوی تر و پر نفوذتر از سرم ها ساخته شده اند. امپولها به صورت مایع اما سرم ها به صورت ژل یا کرم بسیار رقیق شده هستند.اما عملکرد این دو برای پوست مانند هم اما کمی متفاوت است.

 امپول ها از ترکیباتی مثل انزیم ها و ویتامین ها با حداقل مواد نگهدارنده و مواد شیمیایی تولید میشود و در بسته بندی کوچک تر قرار میگیرند زیرا محصولی با هدف مصرف بلند مدت نیستند و به محض باز شدن بسته بندی باید سریع تر استفاده شوند تا خاصیت محصول از بین نرود (زیر هر بسته مدت استفاده ذکر شده است). امپول ها بعد از میکرونیدلینگ و لایه برداری بسیار برای پوست تاثیرگذار هستند و به بازسازی پوست کمک میکنند.
امپولها ساخته شده اند تا درون سلولهای پوست شما نفوذ کنند و مشکلات پوستی را برطرف کند.گاها دیده اید که بیوتی بلاگرها قبل از ارایش از امپول استفاده میکنند تا مشکلات پوستی که در اثر گریمهای سنگین رخ میدهد به حداقل برسانند.
وجود امپول ها وقتی لازم است که شما یک مشکل جدی در پوستتان دارید مانند جوش، چین و چروک و خشکی پوست تا زمانی که مشکل برطرف شود میتوانید استفاده کنید نه برای همیشه .ممکن است در سری اول استفاده، علائمی از الرژی مثل قرمزی مشاهده کنید که این اتفاق طبیعی است.
امپول را بر اساس نیاز اصلی پوست انتخاب کنید. و اما سرم ها را میتوان به مدت طولانی در روتین داشت. استفاده از امپول و سرم به طور همزمان به بهبود سریع تر مشکلات پوست کمک میکند. سرم ها از لوسیون ها و مرطوب کننده ها سبک تر و همچنین سریع تر جذب میشود و حاوی ترکیبات بر پایه اب و غیر روغنی هستند که برای پوستهای چرب بسیار مناسب است.سرم ها حاوی ذرات فعال و ترکیبات انتی اکسیدان، پپتاید و روشن کننده پوست هستند. 
مرحله استفاده از امپول و سرم در روتین به این صورت است:تونر??اسنس??امپول/سرم??مرطوب کننده.
امپول ها در بسته بندی به شکل قطره چکان عرضه میشوند اما سرم ها با بسته بندی پمپی شکل.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است