تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
ثبت
x

یا

چهارمین مرحله روتین کره ای 

13388روتین پاک کردن ارایش :
اگر شما قبل از خواب ارایشتون صورتتون رو به خوبی پاک نکنید پوستتون دچار خشکی، اکنه و حتی چروک میشه. خوابیدن با ارایش چشم باعث سوزش، خارش، شکستگی مژه ها،گل مژه و عفونت میشه.در پایین نکات مهم پاک کردن دقیق ارایش را ذکر میکنیم.


۱- پاک کردن ارایش با پاک کننده های روغنی:برای اینکه به پوست شما اسیب نرسد و ارایش بهتر پاک شود، بهترین پاک کننده پاک کننده های روغنی هستند که علاوه بر پاک کردند میتوانید پوستتان رو قبل از شستشو ماساژ دهید.این پاک کننده ها محصولات ارایشی با ماندگاری بالا براحتی از بین میبرند.
۲- با پوست خود مهربان باشید:از فشار زیاد بر روی پوست جلوگیری کنید. و نگذارید پوستتان خشک (دهیدراته) شود.
۳- میتوانید قبل از پاک کردن ارایش با پاک کننده دو دقیقه پوست خود را بخور دهید تا منافذتان باز شود و ارایشتان به کلی از منافذتان خارج شود.
۴-پاک کردن ارایش چشم با پاک کننده های دو فاز: خط چشم ها و ریملهای ضد اب تنها با پاک کننده های دو فاز و پدهای پنبه ای به خوبی پاک میشوند و اسیب کمتری به پوست ناحیه چشم میزنند.برای اینکه بتوانید راحت ارایش چشم را پاک کنید پدهای اغشته به پاک کننده را یک دقیقه بر روی چشم بگذارید بعد شروع به پاک کردن چشم بکنید.
۵- بعد از اینکه پاک کردن چشم تمام شد با پد پنبه ای خشک باقی مانده روغن ارایش چشم و صورت خود را پاک کنید.۶- حالا زمان ان رسیده که پوست خود را با شوینده مناسب بشوید. (به این روش می گویند دبل تمیز کننده پوست)

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است