تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
ثبت
x

یا

چهارمین مرحله روتین کره ای 

download 1روتین اسنس و امولوسیون:
ضروریترین مرحله روتین،اسنس ها هستند که خانمهای کره ای خیلی رو این موضوع توجه دارند.خوب سوالی که پیش میاد این هست امولوسیون و اسنس با هم چه تفاوتی دارند!؟ در جواب باید گفت این دو شبیه بهم هستند اما با این تفاوت که میزان ابرسانی امولوسیون بیشتر هست. اسنس ها بافت غلیظ تر و زخیم تر از تونر و سرم دارند.

اسنس را بعد از تونر استفاده میکنند، که وظیفه ابرسانی همراه با اماده سازی پوست جهت جذب سرم را به عهده دارند.تا قبل از این خانمهای اروپایی هیچ اطلاعاتی از اسنسها نداشتن و فقط از سرمها استفاده میکردند تا بعدها اسنس به اروپا راه یافت.شما از اسنس ها بیشتر نتیجه میگیرید تا هر محصول مراقبت از پوست دیگری زیرا اسنس در مرحله سلولی، پوست را بازسازی میکند هدف اسنس برطرف کردن خطوط، چین و چروک، خشکی پوست و متعادل سازی توناژ پوست است.اسنس ها دارای ذرات فعال هستند که پوست شما را بررسی میکند و به حالت طبیعی خود باز میگرداند به طوری که به مرور متوجه میشوید که پوست شما روز به روز نرم تر و روشن تر میشود.برای اسنس ها اساسا نیاز به پد ندارید و باید مواد را با حرکات ضربه ای انگشت بروی پوست خود قرار دهید (چوک-چوک)تا به خوبی درون پوست نفوذ کند و بعد از جذب کامل سرم را بزنید.اسنس ها به صورت مایع، ژل و کرم وجود دارد و در بسته بندی مختلف عرضه میشود که بعضی از انها به حالت اسپری هستند و کافیست ان را به پوست خود اسپری کنید.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است