تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
x

نهمین مرحله روتین کره ای 

imagesروتین ضد افتاب:
در روتین کره ای ضد افتاب را بعد از مرطوب کننده و قبل از آرایش استفاده میکنند. داشتن ضد آفتاب مناسب پوست یکی از مهم ترین مراحل روتین در هر فصل و آب و هوایی  به حساب میاد.برای خرید ضد آفتاب مناسب دانستن نکات زیر حائز اهمیت است.


حتما تا به حال علامت PA +++را روی بسته بندی ضد افتاب دیده اید و برایتان سوال شده باشد اس پی اف ۵۰ با ای پی پلاس یعنی چه!؟ اس پی اف نشان دهنده درصد محافظت در برابر خورشید و ای پی فاکتوری برای نشان دادن مقاومت اس پی اف در برابر خورشید است. این سیستم را ژاپنی ها اختراع کرده اند و بیشتر در ضد افتابهای اسیایی میبینید هر چقدر مقدار بعلاوه زیاد باشد درصد محافظت در برابر اشعه خورشید و زمان محافظت بیشتر است.
برای مثال + PA یعنی این ضد افتاب دو تا چهار ساعت در برابر اشعه خورشید مقاوم است. +++PA یعنی بیشترین مقاومت و طولانی ترین ساعت را شامل میشود.

فرق بین UVBو‌UVA چیست!؟ یو وی ای حاوی ترکیبات ضد پیری و یو وی بی حاوی ترکیبات ضد سوختگی و ضد سرطان است که ضد افتاب شما باید شامل این دو فاکتور باشد.حالا سوال اصلی اینجاست فقط در روزهای افتابی ضد افتاب بزنیم!؟جواب خیر است شما در روزهای ابری بارانی هم باید ضد افتاب بزنید اشعه خورشید دلیل بر پیری پوست هست و با اینکه ابر جلو خورشید را میگیرد اما مانع عبور اشعه های خورشید نمیشود و زمین اشعه خورشید را به خود جذب میکند.ازمایشات انجام شده بر روی ۱۵۰۰ فرد استرالیای ثابت کرده کسانی که روزانه (چه افتابی چه ابری )از ضد افتاب استفاده میکنند ۲۴درصد دیرتر از افراد دیگر دچار پیری و مشکلات پوست میشوند و همچنین کمتر دچار سرطان پوست میشنوند.اسلاید بعدی عکس راننده ترانزیت هست که بدون ضد افتاب رانندگی کرده و بخاطر تابش نور خورشید از شیشه ماشین نیمی از صورتش ۲۰سال پیرتر از نیمه دیگر هست.ضد افتاب مهمترین عامل در روتین است جدی بگیرید.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

X

Right Click

No right click