تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
x

دهمین مرحله روتین کره ای 

372218اخرین مرحله روتین کره ای، کرم دور چشم:
کرم های دور چشم اثار بالا رفتن سن، چین و چروک، سیاهی دور چشم را از بین می برند، اما کرم دور چشم همان مرطوب کننده گران بها در بسته بندی کوچک نیست!؟
نه اینطور نیست، فرمول کرم های دور چشم مخصوص ناحیه دور چشم است و باعث ضخیم تر شدن‌ بافت ناحیه دور چشم میشود. انهاحاوی روغن بیشتری نسبت بقیه کرمها هستند و همچنین دارای ترکیبات فعال برای برطرف کردن مشکلات دور چشم هستند.


پوست دور چشم بسیار نازک،مستعد به خشکی،سریع تر از هر قسمت دیگری بالا رفتن سن و کهولت را نشان میدهد.
بالا رفتن سن و حرکت ثابت چشم، ظهور خطوط و چین و چروک را تسریع می بخشد، مایعات در زیر چشم جمع می شوند و موجب پف یا حلقه سیاه می شوند. کرم چشم می تواند برخی از این مشکلات را حل کند.
خطوط و چین و چروک همگی اثار مخرب افتاب و تولید کم کلاژن با بالا رفتن سن هستند.کلاژن باعث حفظ ارتجاعی پوست میشود. ویتامین سی، پپتاید و رتینول باعث بالا رفتن تولید کلاژن میشود همچنین سرامید و هیالورنیک اسید بسیار در حفظ ارتجاعی بودن پوست و رطوبت کمک کننده هستند.
(البته رتینول به بعضی پوستها اسیب میرساند.)
علت سیاهی دور چشم چیست: ژنتیک، اثار مخرب خورشید،بالا رفتن سن و تجمع خون.
سدیم اسکوربیک و ویتامین سی میتواند پس از ۶ ماه مصرف مداوم پوست ناحیه چشم را ضخیم تر و سیاهی دور چشم را از بین ببرد.نیاسینامید و ویتامین ب۳ و کاجیک اسید میتواند ناحیه دور چشم را روشن کند.
پف زیر چشم از جمع شدن مایعات و خون در زیر چشم به وجود می اید.تحقیقات نشان میدهد کافئین به گردش خون میتواند کمک کند تا پف چشم تقلیل یابد و بعضی تحقیقات میگوید دمای سرد به پف چشم کمک میکند.برای همین است برخی افراد کرمهای خود را درون یخچال نگه میدارند.
باید استفاده از این کرمها را از ۲۵ سالگی با کرم های با فرمول سبک شروع کرد و از سن ۳۰ سالگی به طور جد به ان پرداخت.کرم دور چشم جز روتین شبانه است که هر شب باید انجام دهید
چطور کرم دور چشم بزنیم!؟
کرم دور چشم‌را با اشاره انگشت با ضربات اروم روی ناحیه چشم پخش کنید‌ و ماساژ دهید. 
از ماساژ دادن سخت‌و خشن کرم‌ در ناحیه دور چشم بپرهیزید. 
قرار دادن مقدار زیاد کرم، تاثیری در بهبود ‌سریع تیرگی یا چروک زیر چشم شما ندارد کرم بقدری بزنید که ناحیه چشم را به اندازه کافی مرطوب کند.
.
وقتی میخواهید کرم دور چشم بخرید ‌باید به چه چیزهای دقت کرد؟
محتویات کرم: کرم های دور چشم باید شامل هیالورنیک اسید،سرامید،رتینول،نروپپتید، ویتامین ای و ویتامین سی باشد.
قدرت رطوبت رسانی: نسبت به نوع پوستتون کرم دور چشمتون رو انتخاب کنید.
بدون مواد عطری بودن: این گزینه باعث میشود که ناحیه چشم و چشم دچار حساسیت نشود و برای پوستهای حساس مناسب باشد
بسته بندی: بیشتر کرم های دورچشم حاوی انتی اکسیدان هستند که ممکن است به راحتی در مواجه با اکسیژن انتی اکسیدان ها از بین برود.پس باید بسته بندی به شکلی باشد که محتویات کرم با اکسیژن در تماس نباشد.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

X

Right Click

No right click