تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
ثبت
x

یا

سومین مرحله روتین کره ای 

1414795روتین تونر:
در گذشته از الکل و عصاره ویچ هازل (یا نارون کوهی) برای از بین بردن الودگی پوست استفاده میشد که برای همه نوع پوستی مناسب نبود و باعث از بین بردن اب پوست میشد در حالی که امروزه تونر ها حاوی انتی اکسیدان ها و مواد مغذی برای بازسازی و تغذیه پوست هستند.
تونرها حالت مایع داشته و به منافذ پوست نفوذ میکنند برای پوست های چرب عمل کنترل چربی و بستن منافذ باز و برای پوست های خشک و مختلط عمل ابرسانی و مرطوب کنندگی را انجام میدهد.


تونر را چه زمانی باید استفاده کرد:
تونر را بعد از فوم شوینده یا ژل شوینده استفاده میکنند تا پوست را متعادل کند و الودگیهای به جای مانده در پوست را پاک میکند.
تونر درست در مرکز روتین پوست قرار دارد و وجود آن ضروری است.
چطور یک تونر مناسب پوستمان را انتخاب کنیم: نوع پوست : اگر پوست خشکی دارید تونری را انتخاب کنید که داخل فرمولاسیون آن مواد هیدراته کننده و نرم کننده است.
اگر پوست چربی دارید از مواد با فرمولهای سبک استفاده کنید.

عناصری که در یک تونر خوب باید وجود داشته باشد:
آنتی اکسیدان ها
مواد تسکین دهنده
مواد بازسازی کننده پوست
اسید هیالورونیک
سرامید
گلیسرین
پانتنول
مرجان دریایی
گیاه بید

 عناصری که نباید در تونر وجود داشته باشد:
الکلSD (الکل دناتوره)
مونتول
نارون کوهی
عطر
مواد تقویت کننده پوست
این ترکیبات پوست را از بین می برد و در رسیدن مواد مفیدی به پوست جلوگیری میکند. فراموش نکنید انتخاب تونر بد، باعث تشدید مشکلات پوستی شده و اسیب های جبران ناپذیر به پوست وارد میکند.
از تونرهایی با عصاره های شیمیایی معطر مانند گل رز، مرکبات، یا روغن های ضروری اجتناب کنید. این نوع تونرها اغلب به عنوان "خوشبو کننده" یا "روشن کننده ها" نامگذاری می شوند و اثر بدی کمتر از ادوکلن برای پوست شما ندارند . چنین تونرهایی که بیش از حد معطر هستند، علت شایع مشکلات پوستی هستند.
تونرهای که حاوی تقویت کننده هستند باعث گرسنگی پوست شما میشوند و فرم سلول های پوست صورت شما را بهم میریزند.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است